Informace o nás

Cvičení dětské všestrannosti bylo při Sokolu Starý Lískovec opět zahájeno 2.10.2012. Chceme příjemnou formou naučit děti všem pohybovým dovednostem, které jsme se naučili s kamarády a spolužáky v našich dětských letech. Chceme aby děti měly rády pohyb a dokázaly spolupracovat. Aby znaly hry, které by si mohly zahrát s kamarády na dětském hřišti. Budeme se snažit u dětí vypěstovat pocit, že pohyb je příjemný způsob trávení voleného času.

Začali jsme s 9ti dětmi ve věku 2-5 let a vzhledem k jejich věku momentálně nemáme v plánu tento počet výrazně zvyšovat. Jelikož se cvičení účastní i rodiče a i oni se mohou s námi protáhnout, dovoluje nám kapacita Sokolovny už jen 2-4 děti s rodiči.

Jak budou děti (a bohužel i my) stárnout, budeme se více orientovat na jendotlivé sporty a budeme se snažit, aby si děti vyzkoušely co nejvíce sportů  adekvátních jejich věku a schopnostem. Po čase se třeba pro nějaký rozhodnou a budou se mu věnovat intenzivně.

V případě, že považujete některé informace či sdělení za opravdu důležité, můžete je v textu zvýraznit například takto.

Naši členové

V roce  2012-2013 děti předškolního věku a jejich rodiče

Historie projektu

Historii začínáme psát 2.10.2012...